Únor 2012

Pro Jolantu

28. února 2012 v 17:00 panenky
Je to takový mix všech možných panenek od Debry a pak taky kousek mé maličkosti. Dostane ji Jolanta a jsem zvědavá, jestli jí uhájí před Rozárkou:o) Když jsem hledala nějaké vodící info, co vyrobit, zjistila jsem, že Jolča v skoro každém příspěvku píše o kávičce a buchtičce, kterou si k práci připravila a tak bylo o kávě rozhodnuto hned. V pozdější nápovědě jsem si to jen potvrdila. Hrneček je vycpaný zrnky kávy a tak celá panenka voní jako čerstvě uvařený šálek. Abych ještě trochu přilepšila kávičku, našlehala jsem jí kopec šlehačky :o)

Paulina2

26. února 2012 v 23:51 Patchwork
Dnes mám asi došívací den. Už od listopadu ležela chudinka rozešitá a protože "nutně" potřebuji na úterý něco nového, tak jsem jí dnes dorazila:o)

kažký každému kousek

26. února 2012 v 9:12 Patchwork
Už podruhé se Marinky shlukly do skupinek a šijí společná dílka.Tentokrát jsme se rozhodly si to užít pořádně a s Aničkou jsme vymyslely top, kde si každá z nás ušije středový panel a rohové kameny a ostatních 12našije bloky 15x15, které budou tvořit lem středového panelu. Jsem moc zvědavá, co budu přišívat :o)

No a nejen vrána k vráně sedá, ale i kočka ke kočkám si lehá :o)


holky z naší školky

21. února 2012 v 10:05 panenky
Miluju panenky Violky Bajaníkové a nejraději šiju Marinu, která se líbí jak malým holčičkám, tak jejich maminkám. Chtěla jsem udělat trochu radosti a tak jsem jich pár ušila začátkem ledna. Tři byly pro malé holčičky Báru, Marušku a Lauru(možná spíš pro maminku Elišku) a ta poslední čtvrtá, tu jsem dala do tomboly ale nakonec si jí odnesla jedna malá Markétka.
U Vlčků jí pojmenovali Pomněnka
Ostatní panenky dodám později

deka pro Klárku

18. února 2012 v 21:59
Tak už mi zbývá jen lem a věnování a bude hotová

deka uzlíčková

18. února 2012 v 21:56 Patchwork
jedna z Marinek našla na youtube šití nešití. rag deku pro našeho Matěje jsem zauzlíkovala během dvou dnů a paličkovacím holkám se tak líbila, že budeme uzlíkovat v létě v Potoce. Už se těším

Otec Lorenzo

18. února 2012 v 21:40 panenky
panenku,tedy panáčka Otce Lorenza jsem šila, když jsem zjistila zadání k výstavě , která proběhla na začátku prosince na Vinohradech. Je to mnich, který oddal Romea a Julii