Únor 2013

Sněžilo a sněžilo a tak jsem šila a šila a....

25. února 2013 v 9:23 Patchwork
Tak už máme jarní prázdniny za sebou. Abych řekla pravdu, raději bych tuto zasněženou romantiku měla o vánocích, ale to se nám ještě co Potok máme nepoštěstilo. Za ten týden, co jsem tam byla napadlo asi půl metru sněhu a já zrovna měla naplánované mimo šití i procházky. No z těch nakonec zbyla jen jedna v neděli a zbytek týdne jsem jen šila a šila a šila.
V sobotu jsme se sešly s MArtinou, abychom pokračovaly v našem celoroční díle a ušily pár bloků do projektu který Waja naplánovala na Silvestra a my na celý rok( snad to budeme mít do června hotové). Protože jsem ale po pátku a nezvané návštěvě v našem autě neměla moc náladu, práce mi nešla moc od ruky a tak jsme pokračovaly ještě i ve čtvrtek.
Toto jsou zatím hotové bloky
Pak jsem šila potah na lustr. Stínidlo jsem si koupila v Ikee a ušila slušivý kabátek.
Tak to by byl víkend a pak jsem šila deku, kterou si objednala jedna má kamarádka. Vybrala si u nás i kolekci, ze které bude šito a vzor. To dopadlo podle mě na pochvalu, tak uvidíme, jestli Hanka pochválí :o))
No a byl konec týdne, nějak to rychle uteklo. Ještě jsem stihla polštářek a střed do svého loudavého peška, ale už ani o steh víc. A to jsem měla plánů :o)))

Josífek fanda

11. února 2013 v 10:59 šité hračky
Tohoto krokouše jsem šila o víkendu při dívání se na tenis a tak se docela hodil jako fanda. Jeho barevné ladění ale nemá s fandovstvím nic společného. Je pro manželovu kolegyni,která ho má jako dárek. Původně chtěli celého v národních barvách, ale mně to přišlo divné, udělat mu na hubu modrý klín, tak má jen "ponožky" a hřbítek

Jóža krokodýlí

5. února 2013 v 21:48 Patchwork
Dnes dorazilo druhé číslo katalogu Belletfabrics love. Již minulý týden, jsem věděla, co z tohoto čísla budu šít jako první.Trochu jsem si zmenšila střih, protože ty Ivančiny velikosti jsou pro mě moc. NAše krokodýlí slečna dostala jméno Jóža.