Leden 2014

Zrzečka Pw

29. ledna 2014 v 10:47 Patchwork
Bellet vypsala nový kurz pw tašek.Tentokrát jsem se rozhodla být snaživou žákyňkou a mezi jednotlivými kroky jsem ještě měla nějaké skluzy, ale nakonec jsem to vše dohnala :o) a mám hotovo. Ivana na svou použila ucha koženková, ale ty já neměla ve vhodném odstínu a tak jsem použila zrzavý len ze základu tašky. To mě trošičku zdrželo a tak jsem došívala až dnes ráno.
Trošku mě zdrželo i vyšívání. Jako malá a mladá jsem vyšívala křížkové obrázky, ale díky problémům s prsty už jehlu často do ruky neberu. I knoflíky raději přišívám na stroji než v ruce a tak to vyšívané prošívání :o) byla výzva.

Podzimní vyrábění

22. ledna 2014 v 20:21 Patchwork
Nějak dlouho se tu neobjevila ani čárka,ale nejdřív jsem na to neměla čas,začátek školního roku je vždy trochu hektický a později sílu, protože záda bolela tak, že jsem neměla sílu vůbec na nic. Většinu posledního loňského dělání jsem stihla o podzimních prázdninách. Ještě že jsem je měla.
první co jsem stihla ušít byla deka pro Péťu. Nejdřív jsem ho otestovala polštářkem a když moc neprotestoval ušila jsem ve stejném vzoru deku k vánocům:
Potom přišla na řadu stolička pro Martina a na ní buchtičkový sedák.