Scrapbooková sobota v Davoně

26. května 2014 v 8:53 |  ostatní vyrábění
Proběhla již v dubnu. Fotky fotek jsem udělala ale až dnes ráno.
Scrapbook se mi nikdy moc nelíbil, nemám ráda přeplácané věci. Razím spíše heslo v jednouchosti je krása. A tak to začalo. Na kurz jsem se přihlásila hlavně proto, abych okoukla některé fígle s big shotem,který již nějaký ten pátek vlastním, ale jsem jen nadšenec amatér a používám ho hlavně na "papírových"hodinách svých kerachňátek- tj o vánocích a na konci školního roku.
Přihlásila jsem se, zaplatila a pak až jsem si uvědomila, že budu muset přinést nějaké fotky. To je v naší rodině po loňském setkání se zloději velký problém. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem vzala ateliérové fotky naší Madly a upatlala něco z nich. Terezka mi žádné nedodala a tak bohužel nic nemá.
Některé fotky jsou z focení líčení mé kamarádky Andrey http://www.originalni-liceni.cz/cs/ a mám je opravdu moc ráda.
Naše POLNÍ ŽÍNKA EVELÍNKA

má nejoblíbenější KARMEN- těchto fotek je celá série a já se na ně nemohu vynadívat již několik let. Původně jsem měla připravené tři pospolu i papír byl nachystaný na fotky MAjdy s Jendou, ale když jsem tuto fotku položila na papír, bylo jasno
další fotky fotil Madlenčin kamarád a líčení opět prováděla Andrea. Rozdováděná Madla je prostě MADLA. Touto stránkou jsem začínala, dost brzy jsem měla představu, jak by měla vypadat
Tady PANÍ ZIMA
No a poslední je MAJDA S JENDOU
Celý den uběhl jako voda , bolelo mě celé tělo z toho stálého hrbení se nad stolem, ale jsem se sebou docela spokojená :o))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama