podzim tentokráte v látkách

22. prosince 2014 v 7:58 |  Patchwork
Šicí podzimní prázdniny začaly tím, že jsem si zase o jeden polštář doplnila svou čokoládovou sadu v Potoce :o)
Další práci mi zadali v jedné školce kde blátím s dětmi. Dostala jsem nakreslené sluníčko v šatičkách s kapsami a tak jsem šila. Podle reakcí dětí jsem se trefila, prý každému chodí ukazovat, co mají ve třídě nového :o))
Ivanka udělala kurz na dahlii. Byl to můj sem, vždy jsem je moc obdivovala a tak jsem si jednu střihla. Z vánočních látek od Áji. Látky jsou skvostné a Martin ještě doladil šití středové hvězdy :o). Až když jsem ušila jednotlivé dílky, tak jsem si uvědomila že díky jeho přání budu mít uprostřed místo osmi švů celkem 16. Byla to fuška, ale zadařilo se. TAkhle sednot střed se mi ještě asi nepovedlo. BUDE ZDOBIT NÁŠ LETOŠNÍ VÁNOČNÍ STŮL, myslím, že si to zaslouží
Dále jsem ušila k narozeninám naší mamce chňapky do kuchyně a k něm i látkový košíček, těch jsem ušila více, ale opět jsem nestihla fotit a už bydlí jinde :o)
Pak už jsem jen vyšívala loga na trička do jedné ordinace a jedno mé bývalé kerachňátko má svůj kuchařský hábit ozdoben jménem.Naše Madla dostane také několik vyšívaných ručníků. Jsem moc zvědavá, jak se jí budou líbit :o))
Úplně poslední a nečekaná šicí práce na mě vykoukla z blogu. Náhodou jsem ve spamu svého mailu objevila nesmělý dotaz, jestli by jistá Amálka nemohla mít v pokojíčku polštářek, který jsem před dvěma lety šila na zkoušku big shotu.
Je větší než původní, ale stihla jsem to a doufám, že to stihne i naše skvělá pošta.
 


Komentáře

1 Minonka <3 Minonka <3 | Web | 22. prosince 2014 v 8:05 | Reagovat

Moc hezké :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama