Kočkování pokračuje :o)

1. února 2015 v 16:27 |  šité hračky
Tento víkend jsme opět zasvětili mimo jiné i kočkám. V tuto chvíli jich mám akorát tak dost, abych řekla, že nějakou chvíli kočku nešiju. Spočítala jsem, že jsem jich ušila 14 velkých a 4 maličké. Ještě mi z toho mňouká v uších :o)).
Velká je velikost dle střihu a tu maličkou jsem si zmenšila na 40% a je z toho takový drobeček. První jsem udělala už minulý víkend, ale tu nemám vyfocenou a tak jsou k vidění jen ty včerejší. Jednu fialkovou dostane naše Anička za první vysvědčení, protože :"víš Markéto, mně se nejvíc líbí ta fialová nahoře a babičce ta duhová",zaznělo z telefonu, když jsem se dožadovala neteřiných výsledků v první třídě. Naše babička má raději psy a tak jí žádnou kočku šít nemusím :o).
Také jsem dodělala projekt déletrvající, který částečně kopíroval projekt každý každému kousek
Středový panel je hodně podobný a okolní kousky jsem si ušila pro nás , abychom je měli doma i my. TAkto společně jsou stejně nejhezčí :o) Pár jsem jich ještě přidělala a tak nám budou viset v ložnici. Vypadá to spíš jak do dětského pokojíčku, ale jsou to "Míňata" a tak v rodině odrostlých robátek budou dělat společnost nám :o)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama