Sladký jako... no přece ČOKOLÁDA :o))

5. února 2015 v 5:01 |  Patchwork
Na chvíli jsem opustila své mňoukající miláčky a konečně jsem se pustila do polštáře, o kterém vím, že ho nutně potřebuji :o) již od ledna, kdy o něm Bellet začala mluvit. Takové to lehké nakopnutí. V Potoce mi chyběl jeden polštář na opření ve velkém pokoji a já si pořád říkala, jakýže bude a šup, už je tady.
Když má být do Potoka, tak jedině z mé milované čokolády a protože jsem využila všechny možné i nemožné odstřižky,neb jsem z této kolekce nevyhodila ani nitku,nemusela jsem do nového vůbec střihnout.
Kmen jsem měla připravený hned, jak jsem přečetla zadání lednového polštářku, ale do toho přišel ten kočičinec a polštář musel počkat. Když jsem tedy tento týden k polštáři zasedla, měla jsem za večer a dopoledne zcela hotovo a já jsem moc spokojená.
Původně jsem chtěla volně proquiltovat pozadí, ale nakonec jsem dala přednost kůře a tak pozadí zůstalo neprošité a naopak bordůra je zdobena jednoduchým prošitím do řad. Polštář je tentokrát na zip a lemovyný hnědou batikou, ze které je i kmen stromu. Je to totiž jedna ze dvou látek, které jsem si přidala k čokoládě, abych jí trochu "nastavila".
 


Komentáře

1 Ajka Ajka | Web | 5. února 2015 v 23:15 | Reagovat

Je fantastický Markét:-)

2 Rurda Rurda | 3. června 2015 v 11:59 | Reagovat

Nejsladší je Karlovarská čokoláda, tu miluju

http://www.karlovarskacokolada.cz/kdo-jsme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama