Červenec 2015

Měsíc volna za mnou a kde nic tu nic

11. července 2015 v 9:35 šité hračky
Mé "prázdniny" začaly 12.6. Na 15. jsem naplánovala výměnu oken. Okna máme nová a jsem moc spokojená. Začíšťovací práce už máme také téměř hotové a já tedy mohu být konečně v Potoce. Chytla jsem ale nějakou chorobu a spíš ležím a spím než něco dělám.
Asi to bylo znamení. Když jsem šila kočičí deku pro paní učitelku z Burešky, do středu jsem zašila panel, který jsem si chtěla původně nechat jako hamoun pro sebe. Je na něm Birma, krásná kočička s očouzeným čumáčkem. Moc se mi tyto kočky líbí a tak se mi nějak podařilo přesvědčit rodinku, že jednu takovou také potřebujeme.
Dlouho jsme zvažovali, jestli si k naší Míně můžeme dovolit nějakou kočku pořídit,ale všichni chovatelé mě ubezpečují, že Birmy jsou tak přátelské, že vše určitě klapne.Mrkající Uvidíme. Světluška má na blogu odkaz na stránky chovné stanice http://www.cat-birma.cz/ své kamarádky Zuzky a já jí moc děkuji za ochotu a trpělivost s kterou mé otravné dotazy zodpovídá.S její pomocí jsem našla druhou osůbku paní Novou, nadšenou do kočičího světa http://www.edenrose.cz/, tak jak jsem ještě nikdy neviděla. Oběma moc děkuji za rady a tak jsem jim jako malou radůstku a spíše vtípeček poslala dvě Birmičky z mé dílničky.
VYfocení jsem zadala MArtinovi a ten z toho udělal celý fotoromán Mrkající

Mína Martina pozorovala z povzdálí a v jednu chvilku si to zašla prohlédnout i z cesty a objevila se na pár fotkách s koťaty.
V pondělí jsme s Terkou a Petrem zasedli k hromadě levandule. Část jsem si přivezla z Roztok od maminky naší spolužačky Věrky a část je z naší zahrádky potoční, ve které si hrály Birmičky.
Minulý rok jsem u Wlčice objevila krásné klásky dělané z levandule a tak mi to nedalo než se letos také trochu opičit. Voňavých klásků jsem zatím udělala 11, ale část už jsem jich stihla rozdat.
PAk už jsem definitivně lehlaZamračený